Odontologijos klinika

odontologijos-klinikaKlinikos „Grožio chirurgija“ viena iš sričių yra odontologija. Nes grožis tai ne tik dailus kūnas, tačiau taip pat sveiki ir gražūs dantys.
Sveiki dantys pakelia gyvenimo kokybę, suteikia pasitikėjimo savimi. Tačiau anksčiau ar vėliau dantų ir burnos ertmės problemos ištinka visus: įgimtos, atsiradusios dėl netinkamos dantų priežiūros, sisteminių ligų ar pavėluotai suteiktos odontologinės pagalbos. Odontologijos klinikoje dirbantys odontologai padės Jums išspręsti funkcines, estetines dantų ir burnos ertmės problemas: suteiks terapinį gydymą (kanalų gydymas, plombavimas ir kt.), atliks estetinį plombavimą, pakoreguos neteisingą sąkandį, pasirūpins burnos ertmės higiena (taip pat ir vaikų burnos higiena, vagelių dengimas silantais) ir grąžins patrauklią spalvą patamsėjusiems dantis, atliks burnos chirurgijos operacijas (dantenų plastika, dantų rovimas, žandikaulio rekonstrukcija, sinusų pakėlimas ir pan.), atliks protezavimą (estetinis protezavimas, protezavimas ant implantų, išimamų protezų gamyba).

Odontologijos klinika gali didžiuotis stipria ir profesionalia odontologų komanda. Mūsų gydytojų kolektyvą sudaro ilgametę klinikinio darbo patirtį bendrosios odontologijos ir burnos higienos srityse turintys specialistai, taip pat respublikos mastu žinomi burnos chirurgijos profesionalai. Odontologijos klinikoje dirbantys specialistai nuolatos gilina žinias ir tobulina praktinius įgūdžius stažuočių, seminarų, konferencijų metu ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, metu. Mums svarbu, kad gydytojų komanda neatsiliktų nuo mokslo ir technologinių pasiekimų ir klinikinėje praktikoje taikytų pažangiausius gydymo metodus, taip užtikrindami aukščiausios kokybės paslaugas pacientams.

Odontologijos klinika visiškai aprūpinta pačia modernia odontologine įranga, gydymui naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, stebime, kad klinikoje atliekamos procedūros atitiktų griežčiausius higienos reikalavimus. Išklausę pacientų nusiskundimų ir įvertinę dantų būklę, mūsų odontologai sudaro individualų gydymo planą ir suteikia išsamią konsultaciją apie dantų gydymą ir priežiūrą.
Odontologijos klinikos tikslas – patenkinti, sveiki ir plačiai besišypsantys klientai. Stengiamės, kad visi pacientai liktų patenkinti ne tik gydytojų teikiamomis paslaugomis, bet ir aptarnaujančio personalo darbu. Pravėrę klinikos duris, atsidursite ramioje ir komfortiškoje aplinkoje, o priimamajame Jus pasitiks paslaugi administratorė, malonus ir dėmesingas aptarnaujantis personalas. Jauki, komfortiška atmosfera padės Jums atsipalaiduoti prieš procedūras. Mums svarbi ne tik pacientų sveikata, bet ir gera jų savijauta vizito klinikoje metu – aukštos kokybės odontologines paslaugas turi lydėti ir aukšta aptarnavimo kultūra.

Odontologijos klinika Kaune įsikūrusi strategiškai patogioje vietoje, kuri lengvai pasiekiama tiek asmeniniu, tiek viešuoju transportu: Savanorių pr. 284/ Partizanų g.17 kampas (Ortopedijos technikos pastate). Šalia yra didelė automobilių stovėjimo aikštelė, o viešasis transportas sustoja prie pat Ortopedijos technikos pastato.

Odontologijos klinikoje Jūsų laukia malonus aptarnavimas, komfortabili aplinka ir aukštos kvalifikacijos gydytojai odontologai, kurie pasirūpins Jūsų ne tik dantų sveikata, bet ir grožiu. Sveiki dantys yra neatsiejama geros savijautos, grožio ir pasitikėjimo savimi dalis. Mes pasirūpinsime, kad turėtumėte kuo daugiau priežasčių šypsotis ir gerai jaustis.