Kompozicinės dantų laminatės

kompozicines dantų laminatėsKompozicinės dantų laminatės – tai itin plonos plokštelės, kurios yra tvirtinamos ant išorinio danties paviršiaus norint vizualiai pagražinti dantis ar apsaugoti pažeistą jų paviršių. Dantų laminačių panaudojimo atvejai yra gana įvairūs: kai danties spalva ar forma netenkina paciento, kai dantys yra patamsėję ar nusidėvėję, kai dantys yra kreivi ar jų padėtis netaisyklinga, kai dantys yra pažeisti traumų metu ar kai tarpai tarp dantų yra per dideli, kai norima užmaskuoti senas dantų restauracijas.
Mūsų klinikoje naudojamos šveicariškos kompozicinės laminatės „Componeer“ arba „Smile to go“ – tai itin kokybiškos, iš nanohibridinio kompozito pagamintos plokštelės, turinčios daug privalumų.
Svarbiausia, kad po procedūros dantys atrodo itin estetiškai – jūsų dantys bus sveiki, spindintys, gražūs, balti. Maksimalus estetiškumas išgaunamas kompozicines dantų laminates pritaikant prie natūralių dantų spalvos, formos, dydžio bei kitų savybių.
Verta pabrėžti ir tai, kad šios procedūros metu stengiamasi išsaugoti maksimalų natūralių danties audinių kiekį (dantys nėra šlifuojami daugiau nei būtina). Procedūros rezultatas – ne tik estetiškai atrodantys, bet ir tvirti, stiprūs bei aplinkos veiksniams atsparūs dantys.
Svarbu ir tai, kad paprastai pakanka vieno apsilankymo pas odontologą, kadangi vieno vizito metu įmanoma restauruoti iki 12 dantų (po 6 kiekviename žandikaulyje). Procedūros metu, patikrinus priekinių dantų būklę, parenkamas tinkamiausias kompozicinių laminačių atspalvis bei forma. Minimaliai nušlifavus dantis ant jų privirtinamos kompozicinės laminatės, o dantų forma bei ilgis yra koreguojami atsiželgiant į paciento lūkesčius. Galiausiai dantys nupoliruojami. Poliravimo procedūrą ateityje galima atlikti pakartotinai, norint, kad dantų laminatės atgautų savo spindesį.
Kompozicinės dantų laminatės yra patrauklios ir dėl savo kainos – jos yra žymiai pigesnės nei porceliano laminatės, todėl, kad yra gaminamos pramoniniu būdu, o ne laboratorijoje pagal individualius kiekvieno paciento dantų atspaudus. Be to, procedūra yra neskausminga ir nesukelianti didesnio diskomforto.