Dantų protezavimas naudojant implantus

Protezavimas ir implantaiJie gali pakeisti trūkstamus dantis ir sugrąžinti jums gražią ir sveiką šypseną. Dantų implantai yra vienas pažangiausių dantų protezavimo metodų. Iš esmės dantų implantas yra dirbtinė danties šaknis ant kurio tvirtinama danties karūnėlė, rezultate atrodantis kaip natūralus dantis. Dantų implantai gaminami iš labai tvirtos, biologiškai priderinamos medžiagos – titano.

Dantų implantavimo procedūra gali pakeisti jūsų gyvenimą. Trūkstami dantys kenkia pasitikėjimui savimi ir veido išvaizdai. Štai keletas privilegijų, kurias pacientams siūlo dantų protezavimas panaudojant implantus:

  • Dantų implantai atrodo ir su jais jausitės taip natūraliai, kad jūs galite net pamiršti, kad kažkada netekote danties.
  • Atlikus dantų implantavimo procedūrą, daugelis pacientų pajunta, kad jie gali kalbėti ir valgyti lygiai taip pat, kaip ir anksčiau – patiekalai, kurių turėjo atsisakyti, vėl grįžta į jų valgiaraštį.
  • Jais pakeitus trūkstamus dantis, išnyksta grėsmė kaulo ir dantenų audinių sunykimui, nes implantas atlieka danties šaknies funkciją.
  • Atliekant dantų protezavimą implantais, nereikia šlifuoti greta esančių dantų  (pavyzdžiui, taip  tai  daroma protezuojant dantį dantų tiltu), nes implantams nereikalinga remtis į gretimai esančius dantis.

Dantų implantus galima naudoti ir kaip fiksatorius išimamaims dantų protezams laikyti. Dantų  implantai suteiks protezams papildomą atramą, pacientui – saugumo jausmą ir išvaduos nuo paprastų protezų nepatogumo ir klibėjimo. Galėsite atsisveikinti su rūpesčiais dėl prastai įdėtų dantų protezų ir nemalonių pastų ir klijų.

Nesvarbu, ar jums trūksta vieno danties ir reikia tik vieno danties implanto, ar jums reikia pakeisti visus dantis – dantų implantologas gali jums padėti. Implantacijos procedūros sėkmes rodiklis yra įpatingai aukštas. Susisiekite su savo odontologu, kuris apžiūrės jūsų dantis bei dantenas, ir įvertins, ar galima jums atlikti dantų protezavimą implantais.