Dantų implantų pasirinkimas

Implanto gamintojo pasirinkimasPrieš trisdešimt metų dantų implantai buvo palyginti naujiena odontologijos rinkoje, todėl egzistavo vos saujelė įmonių, kurios juos gamino odontologams. Dantų gydytojai turėjo mažą dantų implantų pasirinkimą. Šiandien dantų gydytojai turi galimybę išsirinkti dantų implantus iš šimtų gamintojų. Štai keletas stambiausių dantų implantų gamintojų: Straumann, Nobel Biocare, Ankylos, 3i, Branemark, ir kt. Esant tokiam plačiam dantų implantų pasirinkimui, ar jūs turėtumėte susirūpinti, kokius dantų implantus renkasi ir įstato jūsų odontologas?

Vieni pagrindinių veiksnių, dėl kurių dantų gydytojai renkasi vienus implantus vietoj kitų, yra jų kaina, implanto sudedamosios dalys, implanto protezavimo dalių kaina, patogus naudojimas, dantų implantų gamintojų atrama, klinikinės sėkmės ar nesėkmės rodikliai, gaminančios įmonės stabilumas ir galingumas ir asmeninė patirtis su implantavimo sistemomis ir jų gamintojais. Trumpai tariant, yra daug aplinkybių, kurios gali įtakoti dantų gydytojo sprendimą.

Taigi, ar iš tiesų svarbu, kokius dantų implantus jums įstatys jūsų stomatologas? Atsakymas – galbūt. Yra keletas dantų implantų rūšių, kurie naudojami jau daug metų, todėl jų sėkmingumo ir nesėkmių rodikliai yra patvirtinti dokumentais. Tačiau yra ir tokių, kurie rinkoje pasirodė vos prieš keletą metų. Paprastai tokie dantų implantai neturi ilgos dokumentavimo istorijos apie jų funkcionalumą, nes jie pardavinėjami nepakankamai ilgai. Nepaisant to, tai nereiškia, kad naujesni dantų implantai yra pranašesni savo kokybe už implantus, pardavinėjamus jau ilgą laiko tarpą. Dažniausiai tai reiškia, kad jie šiek tiek skiriasi savo forma arba paviršiaus danga.

Taigi, kaip jums įsistatyti implantus ir po to būti ramiems, kad jie bus sėkmingi? Paieškokite informacijos apie konkrečius jūsų stomatologo naudojamus dantų implantus. Taip pat žemiau pateikiame keletą klausimų apie dantų implantus, kuriuos jūs turėtumėte užduoti savo dantų gydytojui:

  1. Kurį laiką jis ar ji naudoja konkrečios rūšies dantų implantus?
  2. Kokie būtent šio gamintojo sėkmės ir nesėkmių rodikliai?
  3. Kiek metų taikoma garantija, atmetimo atveju?
  4. Kokios galimos komplikacijos dėl implantų?

Labai svarbu paminėti, kad dantų implanto nesugebėjimas oseointegruotis, arba susijungti su kaulu, priklauso daugiau nuo dantų gydytojo taikomos implanto įstatymo technikos ir operuojamos vietos anatomijos, nei konkretaus dantų implanto prekinio ženklo. Taip pat tai gali priklausyti nuo bendros paciento sveikatos būklės, burnos higienos, turimų blogų įpročių (pavyzdžiui, rūkymo) ir paciento nurodymų laikymosi. Jei jūsų odontologas sėkmingai naudoja savo pasirinktą dantų implantų sistemą, sėkmės rodiklis yra pakankamai aukštas.