Dantų implantai – natūraliausiai atrodantis dantų pakaitalas

Dantų atstatymasYra keletas būdų atlikti trūkstamų dantų protezavimą. Kai kurie pacientai renkasi dalinius dantų protezus, kiti – prie dantų tvirtinamą tiltą. Ir dantų tiltas, ir dantų protezai yra pigiausi protezavimo būdai. Tačiau turi daug minusų. Pats pažangiausias dantų protezavimo metodas yra dantų implantai. Implantai tvirtas, ilgalaikis ir labai estetiškas dantų protezavimo sprendimas.

Trūkstamas dantis gali sukelti nepasitikėjimą savimi. Žmogus vengia šypsotis bijodamas, kad parodys dantų tarpą. Danties trūkumas taip pat gali pakenkti bendrai jūsų dantų būklei. Įduba, likusi po iškritusio danties, gali būti puiki terpė veistis sukeliančioms kariesą bakterijoms. Dėl skylių tarp dantų gali pradėti krypti kiti dantys, sukeldami sąkandžio problemas. Dėl trūkstamų dantų veido kontūrai gali pradėti keistis, greičiau atsiranda senėjimo požymiai. Dėl šių priežasčių labai svarbu atlikti danties protezavimą kuo greičiau, o dantų implantai yra pats patikimiausias būdas tai padaryti.

Dantų implantai yra smailėjančio cilindrinio sraigto formos ir pagaminti iš titano. Šiuo metu rinkoje  yra labai daug implantų gamintojų, juos pasirinkti jums padės jūsų odontologas. Dantų implantų gamintojų lyderiais yra skaitomi Straumann ir Nobel Biocare.

Dantų implantui įstatyti prireiks trijų vizitų pas odontologą. Po to, kai implantas bus įsodintas į žandikaulį, prireiks trijų mėnesių, kol jis ir kaulas suaugs, šis procesas vadinamas oseointegracija. Antrojo vizito metu jūsų odontologas nuims jūsų dantų antspaudus, tuomet dantų laboratorijoje bus pradėtos gaminti individualios jūsų dantų karūnėlės. Karūnėlių gamyba trunka apie 10 dienų. Tuomet atvykstate pas savo odontologą paskutiniam vizitui, kurio metu atliekamas dantų protezavimas ant implantų, tai yra uždedamos dantų karūnėlės.

Dantų implantai – natūraliausiai atrodantis dantų protezavimas. Daugelis pacientų renkasi dantų implantus, nepaisydami aukštos implantacijos kainos, nes jie užtikrina komfortą, ilgaamžiškumą ir estetiką. Su dantų implantais jausitės kaip su natūraliais dantimis, galėsite mėgautis mėgstamu maistu, būsite savimi pasitikintys įvairiose gyvenimo situacijose.

Jei turite trūkstamų dantų, ar galvojate pakeisti šiuo metu naudojamus protezus, apsilankykite odontologijos klinikoje ir pasiteiraukite apie protezavimą dantų implantais.