Dantų implantų kaina

implantu-kainaDantų atstatymas dantų impantais yra pats pažangiausias dantų protezavimo būdas, todėl  ir dantų implantų kainos yra aukštos. Protezavimo dantų implantais kainos gali stipriai svyruoti, priklausomai nuo reikalingos procedūros, implantų gamintojo, dantų gydytojo, gydymo vietos ir paciento lūkesčių. Vieno danties implanto kaina gali svyruoti nuo 1400 iki 2500 litų, o visų dantų protezavimui kai kurie pacientai iškeidžia dešimtis tūktančių litų. Vidutiniškai pacientas gali tikėtis išleisti apie 3000-4000 litų už vieną geros kokybės implantą ir protezavimą.

Procesas susideda iš dviejų etapų – apima paties implanto įstatymą į paciento žandikaulį ir  protezavimo ant implanto. Rezultatas – pacientas jaučiasi kaip su savais dantimis, natūrali išvaizda, tvirtumas ir ilgaamžiškumas. Apsvarsčius šiuos faktus, aukštesnė dantų implantų kaina tampa pateisinama.

Priešingai, nei dantų tiltas, kurio procedūra reikalauja gretimai esančių dantų šlifavimo, dantų implantai suteikia sveiką rezultatą. Dantų tilto dėka įgyta žavi šypsena gali būti trumpalaikė, lyginant su aukštų technologijų dantų implantais, kuriems nereikia greta esančių dantų paramos. Dantų impalntai, sustabdo kaulo nykimą prarasto danties vietoje. Paprastai dantų tiltą reikia pakeisti kas 15-20 metų, o esant tinkamoms sąlygoms dantų implantai gali tarnauti daug ilgiau.

Nors dantų implantų kaina yra aukštesnė už dantų tilto kainą, apsvarsčius implantų ir dantų tilto teikiamas privilegijas, odontologai siūlo dantų protezavimui naudoti dantų implantus.