Dantų balinimas

Dantų balinimasDantų balinimas yra nesudėtinga procedūra, kurią galite atlikti su savo stomatologo pagalba, siekdami šypseną padaryti baltesne. Pardavinėjamų be recepto dantų balinimo produktų būtų išmintinga vengti, nes dauguma jų yra neveiksmingi ir gali pakenkti jūsų dantims ir dantenoms.

Yra du galimi dantų balinimo būdai:
Balinimas kapomis – jūsų odontologas padaro jūsų burnos įspaudą, pagal kurį kruopščiai nuliejamos kapos. Jos yra plonos ir lengvos. Pacientas pripildo kapas nedideliu kiekiu balinimo skysčio ir nešioja jas dvi – šešias valandas per parą, kol išgaunamas geidžiamas dantų baltumas. Paprastai šis procesas užtrunka dvi savaites. Kapos išsaugomos, jas galima naudoti pakartotinai.

Kas yra „Zoom“?

„ZOOM!“ yra gnėtinai nauja dantų balinimo sistema, kurią atlieka odontologas. Jos metu dantys padengiami revoliuciniu aktyvuojamu šviesa 25% vandenilio peroksido geliu ir švitinami „zoom“ lempa. Per valandą dantys pašviesinami nuo 6 iki 10 tonų.

„ZOOM!“ technologija

„ZOOM!“ yra išsamių šviesos technologijų tyrinėjimo kulminacija – cheminė reakcija į šviesą ir daugelis metų įprasto dantų balinimo patirties. Sujungus šią patentuotą šviesos technologiją (sukurtą būtent dantų balinimui) ir specialios sudėties vandenilio peroksido gelį į dviejų dalių sistemą gaunamas rezultatas – dantų balinimo sistema, žymiai sutrumpinusi laiką, kurio reikėdavo norint stipriai išbalinti dantis.

Kodėl turėčiau rinktis „ZOOM!“ ?
„ZOOM!“ sukūrė profesionaliam dantų balinimui skirtų produktų lyderis ir pradininkas „Discus Dental“. Mes tikime, kad „ZOOM!“ yra geriausia ir pilnavertiškiausia šių laikų dantų balinimo sistema.
Patentuota švitinimo technologija ir šviesos aktyvuojamas gelis buvo moksliškai subalansuoti, kad kartu veikdami sukurtų greitesnį dantų balinimą stomatologo kėdėje. Mažas jautrumas yra labai svarbus „ZOOM!“ procedūros aspektas.

Pagrindiniai faktai apie dantų balinimą:

  • Nesvarbu, kokį balinimo metodą naudotumėte, jam taikytini bent keletas bendrų faktų. Visos šviesinimo sistemos balina jūsų dantis, tačiau nustojus juos balinti spalva patamsės maždaug puse tono.
  • Kartu su „ZOOM“ sistema gali būti naudojamos ir kapos, užtikrinančios ilgesnį dantų baltumą.
  • Balinti galima tik švarius ir sveikus dantis bei dantenas.
  • Balinant dantis plombos ir protezavimo karūnėlės nepašviesėja. Gydytojas turėtų aptarti su pacientu jų lūkesčius ir nurodyti, ką reikėtų pakeisti ar padaryti, kad išgautų atitinkamą dantų spalvą.
  • Išbalinamas tik dantų emalis. Dantys, kurių emalis išplonėjo dėl cheminio ar fizinio dilinimo, pašviesėja menkai, todėl prieš pradedant procedūrą tai reikėtų patikrinti.
  • Dažniausiai pasitaikantis šalutinis poveikis – jautresni dantys. Jautrumas gali būti jaučiamas pora dienų po procedūros, patariama naudoti dantų jautrumą mažinančias pastas.