5 priežastys, kodėl verta rinktis protezavimą

Dantų protezavimas – procedūra, kurios nauda jau įsitikino šimtai tūkstančių šalies gyventojų. Vis dėlto nemažai yra ir tokių žmonių, kurie mano, jog ši paslauga pervertinama, jai yra geresnių alternatyvų. Ypatingai daug diskusijų kelia implantavimo, kitokio tipo protezavimo kaina, sudėtingumas. Jei dėl šios procedūros reikalingumo dvejojate ir Jūs, siūlome įvertinti 5 objektyvius dantų implantavimo (ir protezavimo apskritai) privalumus.

Dantų implantai saugo nuo nykimo kaulinį audinį, dantenas

Net ir vieno danties netekimas sukelia daugybę rūpesčių: nuo diskomforto valgant ar šypsantis iki infekcijos rizikos. Visgi tokios grėsmės – dar ne viskas. Prarastų dantų vietoje ilgainiui atsiranda neigiamų pokyčių. Šioje ertmėje pamažu nyksta tiek kaulas, tiek pačios dantenos. Jei trūksta daugiau nei kelių dantų, rizika ypatingai išauga. Nesvarbu, ar pasirenkama cirkonio keramika, ar kitokia medžiaga – implantai padeda apsaugoti minėtus audinius nuo nykimo.

Senjoras su dantimis

Protezai saugo nuo dantų formos, vietos pokyčių

Jei neatliekamas dantų protezavimas, dėl minėtos priežasties – laisvos ertmės ir audinių nykimo – ilgainiui pakinta sąkandis, netgi veido forma. Implantai, tilteliai padeda išlaikyti fiziologinius natūralios dantų eilės ypatumus: dantys neiškrypsta, lėčiau dėvisi. Taigi, kai vertinama protezavimo kaina, iš tiesų derėtų įvertinti ne tik numanomą estetinį rezultatą.

Protezai padeda grąžinti pasitikėjimą savimi, gyvenimo kokybę

Galimybė drąsiai, be kompleksų šypsotis turi nemenkos įtakos bendrai gyvenimo kokybei. Esame socialios būtybės, tad bendravimas ir patraukli išvaizda apskritai mums turi daug reikšmės. Siekiant sėkmingai komunikuoti būtina raiškiai, aiškiai kalbėti, nedvejojant reikšti emocijas. Dėl to dantų protezavimas nuolat tobulinamas ir estetikos, komforto atžvilgiu.

Šiandien pažangiai pritaikoma cirkonio keramika – ypač geras pasirinkimas, leidžiantis džiaugtis dirbtiniais dantimis, kurie atrodo tiesiog identiški sveikiesiems ar prarastiems. Tokia medžiaga, užtikrinanti nepriekaištingą rezultatą tiek estetikos, tiek funkcionalumo, sveikumo atžvilgiu, naudojama ir atkuriant dantis klinikoje „Dantų Estetika“.

Protezais užtikrinamas ilgalaikis rezultatas

Atsakingai atliktas protezavimas – ilgaamžis. Tinkamai prižiūrimas implantas ir ant jo tvirtinamas vainikėlis išlieka tvirti, užtikrinantys komfortą keliasdešimt metų. Tad protezavimo kaina turėtų būti vertinama ne kaip vienkartinės išlaidos, o kaip investicija į ilgus geros savijautos ir išvaizdos metus.

Žinoma, klinikoje „Dantų Estetika“ rinktis galite ne tik minėtus implantus, bet ir alternatyvas – išimamus protezus, laminates, pavienius vainikėlius, tiltelius. Galimos tiek metalinės, tiek bemetalės konstrukcijos – tokios kaip minėta cirkonio keramika. Pagrįstai geriausią sprendimą priimti galima tik po konsultacijos su specialistu. Jis įvertins tiek sveikatos būklę, tiek estetinius, komforto, finansinius lūkesčius ir galimybes.

Dantų protezavimas grąžina galimybę džiaugtis įprastais malonumais

Kol nesusiduriame su dantų problemomis, nesusimąstome, kaip malonu mėgautis gardžiu maistu. Tačiau netekus vos vieno danties šis toks įprastas malonumas prarandamas. Tinkamai parinkti protezai paprastai sugrąžina ankstesnes galimybes. Beje, šiuo atžvilgiu ypač naudingi implantai – jie yra labai tvirta atrama, tad kramtant funkcionuoja ir užtikrina natūralius pojūčius lygiai taip pat kaip kiti dantys.

Įvertinus atkurtas galimybes gyventi taip pat, kaip anksčiau, džiaugiantis kasdieniais malonumais, gera savijauta, implantai ir kitokie protezai yra tiesiog nepakeičiami. Tad jūsų neturėtų gąsdinti nei pati procedūra, nei protezavimo kaina.

Klinikoje, laboratorijoje „Dantų Estetika“ taikomos pažangiausios technologijos, atliekami detalūs tyrimai ir visuomet atsižvelgiama į individualią situaciją. Primename, kad galutinė suma gali priklausyti ir nuo valstybės paramos, nuolaidų programos, akcijų. Tiek protezavimo galimybes, tiek konkrečią kainą galite sužinoti tik vizito metu. Negaiškite laiko – užsiregistruokite ir užkirskite kelią tolesniam audinių nykimui bei prastai savijautai jau šiandien.